Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 603 097 609

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów Szczecin

Profesjonalne wybielanie zębów Szczecin to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo, komfort oraz wysoką skuteczność. Rząd śnieżnobiałych równych zębów jaki demonstrują gwiazdy rzadko jest zasługą genów. Z reguły to efekt zabiegów wybielania.

Podczas świadczenia usług wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone oraz przetestowane metody, dzięki czemu mamy pewność, że spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających – rekomenduje dentysta Szczecin Korzystając z usług doświadczonych specjalistów można mieć pewność, że bielszy uśmiech nie będzie skutkował uszkodzeniem szkliwa, czy też podrażnieniem dziąseł. Odradzamy wybielanie zębów „na własną rękę”, gdyż może ono nieść za sobą szereg negatywnych konsekwencji.

Wybielanie zębów Szczecin – określenie odcienia początkowego i końcowego

Każdy przypadek jest zupełnie inny – właśnie dlatego nasi pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście. Wybielanie zębów Szczecin rozpoczyna się od określenia aktualnego odcienia. Na podstawie pozyskanych informacji można określić, jakie efekty zabiegu można osiągnąć. Trzeba wziąć pod uwagę, że zęby o szarym odcieniu są bardzo trudne w wybieleniu. Oczywiście możliwe jest ich sukcesywne rozjaśnienie, jednak praktycznie niemożliwe jest uzyskanie koloru śnieżnobiałego.

Liczba potrzebnych zabiegów wybielających

Wybielanie zębów Szczecin to seria kilku zabiegów. Nie można jednoznacznie powiedzieć, w jakim czasie zostaną osiągnięte upragnione efekty. Właśnie dlatego osoby niezdecydowane powinny zgłosić się na konsultację, która może sporo ułatwić. Trzeba również wziąć pod uwagę, że niektóre typy przebarwień nie zmieniają swojego koloru pod wpływem stosowanych preparatów wybielających. Omawiane niedoskonałości mogą być wywołane np. przebytymi chorobami, stanami zapalnymi, urazami mechanicznymi, a także wieloma innymi czynnikami. W takim przypadku najlepiej przeprowadzić zabieg z zakresu stomatologii estetyczno-protetycznej. W większości przypadków tylko w ten sposób można osiągnąć jednolity kolor zębów.

Wybielanie zębów Szczecin – wybór odpowiedniej metody

Proponowane przez nas wybielanie zębów – może przebiegać na dwa sposoby. Wykwalifikowany stomatolog doradzi, która metoda sprawdzi się lepiej w danym przypadku. Największe znaczenie ma początkowy kolor zębów oraz to, jaki odcień końcowy chcemy uzyskać.

  • Wybielanie nakładkowe – pierwszym krokiem jest przygotowanie nakładki, która dopasowana jest do uzębienia pacjenta. Do nakładki aplikujemy specjalistyczny bezpieczny żel wybielający . Atutem jest możliwość przeprowadzania zabiegów w warunkach domowych. Po otrzymaniu niezbędnych produktów wystarczy jedynie stosować się do zaleceń stomatologa – każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Trzeba podkreślić, że nakładki wykonywane są dzięki odlewom gipsowym. Właśnie dlatego są one maksymalnie dopasowane.
  • Wybielanie gabinetowe – polega na dokładnym oczyszczeniu zębów oraz jamy ustnej. Jest to podstawą do tego, aby osiągnąć najwyższą efektywność. Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie dziąseł za pomocą preparatu ochronnego. Następnie na zęby nakładany jest żel wybielający o mocniejszym stężeniu niż w metodzie nakładkowej. Zabieg trwa około 45 minut. Jest to doskonała propozycja dla tych, którzy stawiają na wygodę, rzetelność oraz pełną kontrolę nad osiągniętymi efektami.

Kilka ważnych informacji

Zęby, które były w przeszłości leczone kanałowe, tzw. leczenie kanałowe Szczecin  wykazują większą tendencję do utraty białego koloru. Szarego odcienia nie można jednak pozbyć się poprzez nakładanie preparatów wybielających od zewnątrz. Właśnie dlatego w tym przypadku wykonuje się wybielanie od wewnątrz, które wymaga aplikacji specjalistycznego środka. Musi być on wymieniany co kilka dni.

Przed przystąpieniem do zabiegu wybielania lekarz musi skontrolować stan jamy ustnej oraz uzębienia. Należy wykluczyć wszelkie infekcje bakteryjne, stany zapalne i inne schorzenia. W przypadku ubytków stosuje się wypełnienie tymczasowe, które w przyszłości zostanie wymienione na wypełnienie stałe o perfekcyjnie dopasowanym odcieniu, a w przypadku braku zęba – stosuje się implanty zębów Szczecin aby uzupełnić brakujące uzębienie. Oprócz tego konieczne jest usunięcie kamienia nazębnego i innych osadów aby wybielanie zębów było skuteczne oraz o satysfakcjonującym efekcie.

Finansowanie zabiegów stomatologicznych i leczenia dentystycznego.

Szczegóły