Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel. 603 097 609

O nas

Dr n. med. lek. dent. Małgorzata Wiechowska

Dr n. med. Lek. dent. Małgorzata Wiechowska

Specjalista I stopnia Stomatologii Ogólnej. W roku 1992 ukończyła Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej.W latach 1992-2002 pracowała w Zakładzie Stomatologii Ogólnej PAM. W roku 1994 uzyskała specjalizację I stopnia stomatologii ogólnej, a w roku 2002 obroniła pracę doktorską. Od 2008 roku jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W 2009 roku ukończyła z wyróżnieniem Curiculum Implantologiczne i uzyskała licencję praktyki implantologicznej PSI. Jest członkiem Towarzystwa Endodontycznego. Od wielu lat bierze udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą, z zakresu protetyki, implantologii, endodoncji, a w ostatnich latach również ortodoncji. Od roku 1998 prowadzi praktykę stomatologiczną. Zajmuje się kompleksowym planowaniem i leczeniem pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych metod i osiągnięć stomatologii estetycznej.

Lekarz stomatolog Agata Dąbrowska–Adamek

Agata Dąbrowska-Adamek

Ukończyła wydział Lekarsko-Dentystyczny Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, w 2019 ukończyła kształcenie podyplomowe z dziedziny endodoncji- Curriculum Endodontyczne PTE.  Jej praca „(…) leczenie kanałowe jako jeden z etapów leczenia u pacjentów z zaburzeniami okluzji.” została nagrodzona drugim miejscem w II Ogólnopolskim konkursie na opis przypadku leczenia kanałowego. Stale poszerza swoją wiedzę na temat zaburzeń czynnościowych narządu żucia- bruksizmu, zaburzeń zwarcia, zaburzeń mięśniowych oraz schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych. W kręgu jej zainteresowań jest również protetyka, a wiedzę na temat implantologii zdobywa realizując w chwili obecnej Practiculum Implantologii.

Magister kosmetologii Magdalena Dobosz

magister kosmetologii Magdalena Dobosz Magister kosmetologii, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Nauk o Zdrowiu. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach , gdyż do pracy podchodzi z profesjonalizmem, zaangażowaniem i pasją. W gabinecie otoczy Cię opieką, oferując zabiegi na twarz i ciało. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na stworzenie własnych programów pielęgnacyjnych, indywidualnie dobieranych do potrzeb skóry pacjentów. Programy pielęgnacji opierają się na najlepszych dostępnych urządzeniach, technikach, a także wykorzystują profesjonalne produkty i preparaty. Magister kosmetologii Magdalena specjalizuje się w terapiach łączonych i laseroterapii.

Higienistka, kosmetolog Anna Zofia Timler

Anna Timler Wykwalifikowana i niezwykle utalentowana higienistka stomatologiczna, absolwentka prestiżowego, Instytutu Pielęgniarstwa i Diagnostyki Laboratoryjnej imienia Andrzeja Krupińskiego we Lwowie oraz Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej WSIE na kierunku kosmetologia. Anna stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, dzięki którym zapewnia pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

Finansowanie zabiegów stomatologicznych i leczenia dentystycznego.

Szczegóły